+10.000 Takipçi!

Spor Bilimleri Topluluğunu sosyal medyada takip eden 10.000’den fazla takipçimiz ile Spor’un Bilimine olan desteğimiz her geçen gün artarak devam ediyor.

🌐www.sporbilimleri.com.tr
SBT®
” Spor’un Bilimi “

SBT’DEN SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN İŞBİRLİĞİ

Ankara’nın yeni sağlıklı yaşam merkezlerinden olan Fit Level ile Spor Bilimi işbirliği. Ankara Next Level AVM’de açılmış olan ve dünyanın yükseklen yaklaşımları arasında yer alan wellness sektöründe faaliyet gösteren Fit Level ile önümüzdeki günlerde işbirliği yapılması konusunda anlaşılmıştır. Kurucusu aynı zamanda yazarlarımızdan Bünyamin Haksever olan merkez Ankara’da sağlıklı yaşam yeni bir soluk getireceğe benziyor.

Partnerlerimiz

www.fitlevel.com.tr
https://www.facebook.com/fitlevelankara/

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
www.sporbilimleri.com.tr

SBT’DEN TÜRKİYE’DE BİR İLK!

Spor eğitiminde çığır açaçak bir ilk yakında başlıyor! SBT’den harika bir çevirimici destekli sportif eğitim sistemini ülkemize sunuyor. Yakında bu çevirimici sistem ile çocuğunuzun antrenman programını takip edebilir, aylık vücut kompozisyonu ve performans gelişiminine gün gün göz atabilirsiniz. Uzman kadromuzla geliştirilen sportif eğitim programlarımızla multi disipliner spor bilimleri yaklaşımıyla beden eğitimine karşı bakış açınızı değiştireceğiz…

🌐www.sportsciences.org
SBT®
” Spor’un Bilimi “

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

 

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
🌐www.sporbilimleri.com.tr

Dr. Murat Yıldırım SBTYazar Kadrosunda!

SBT yazarlar kadrosu büyümeye devam ediyor!
Spor Hekimi ve sporcu sakatlıkları konusunda uzman, Dr. Murat Yıldırım yazılarıyla artık sporbilimleri.com.tr ‘de. Profesyonel futbol lig ekiplerinde de çalışmış olan Dr. Yıldırım yazılarıyla artık tüm SBTlilerle…

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
www.sporbilimleri.com.tr29

Türkiye’nin Rio 2016 Performansı

Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarını Türkiye 1 Altın, 3 Gümüş ve 4 Bronz Madalya ile tamamladı. Bu sonuçlarla nüfus olarak çok altında olan Yeni Zelanda, Kazakistan, Macaristan, Özbekistan, Belarus, Sırbistan gibi ülkelerin gerisinde kaldı.

Spora yapılacak doğru yatırımlar ve uygulanacak doğru politikalar ile geleceğin başarılı sporcularının önünü açacak günlerin gelmesi dileğiyle. 75 milyonluk nüfusun içinden çıkabilecek potansiyelli gençlerin olimpik başarıları için taşın altına elimizi koymak için geç değil.

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
www.sporbilimleri.com.tr

Taha Akgül Altın Madalya Aldı!

Türkiye adına final maçında İranlı rakibi Komeil Ghasemi’ye karşı mindere çıkan Taha Akgül, rakibini 3-1 yendi ve final maçını kazandı. Böylece Türkiye Rio Olimpiyat Oyunları’nda ilk altın madalyasına ulaştı.

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
www.sporbilimleri.com.tr

Michael Phelps

ABD’li yüzücü Michael Phelps #Rio2016 Olimpiyat Oyunları’nda 4’üncü, bireysel kategorilerde 13’üncü, kariyerindeki 22’inci olimpiyat altın madalyasının sahibi oldu ve Rodoslu Leonidas’ın 2168 yıllık rekorunu egale etti.

Antik olimpiyat oyunlarında koşucu Rodoslu Leonidas ‘stadion’ (yaklaşık 200 m), ‘diaulos’ (yaklaşık 400 m) ve ‘hoplitodromos’ (zırhlı araç yarışı) dallarında yarışmış ve M.Ö. 164 -160 -152 yıllarında 12 kez birinci olmuştu.

SBT®
” Spor’un Bilimi ”
www.sporbilimleri.com.tr

error: Content is protected !!