Medyada SBT

Satrançta “kondisyoner” hamlesi – Yazarımız Muratl Atıl

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) milli takımlara kondisyoner getirerek, ilginç bir uygulamaya imza attı.

Sporcularının müsabakalar sırasında fiziksel dayanıklılıklarını üst seviyede tutmayı ve bazen 5-6 saat sürebilen maçların ardından ertesi güne daha toparlanmış ve dinç başlamalarını hedefleyen TSF, daha önce (A) milli düzeyde güreş, voleybol, kayak gibi bir çok branşta görev yapan kondisyoner Murat Atıl ile anlaştı.

Haberin devamı için tıklayınız.

Kırmızı Şimşekler Emin Ellerde – SBTYazar Bünyamin Haksever

10 yıldır Gençlerbirliği futbolcularının sağlık konularındaki çözüm noktası olan Uzman Dr. Savaş Kudaş yönetimindeki sağlık ekibi, takım gibi ligde istikrar abideleri oldu.

Bünyamin Haksver’den Bir İlk Daha

10 yıldır Gençlerbirliği futbolcularının sağlık konularındaki çözüm noktası olan Uzman Dr. Savaş Kudaş yönetimindeki sağlık ekibi, takım gibi ligde istikrar abideleri oldu.

Gençler’e Büyük Ödül – SBTYazar Bünyamin Haksever

Şifo’nun takımın başına geçmesiyle adeta dirilen Gençlerbirliği’ne bir moral verici haber de sağlık ekibinden geldi.

Kırmızı Siyahlılar’ın sağlık ekibinde görev alan uzman fizyoterapist Bünyamin Haksever, bu yıl Ankara’da yedincisi düzenlenen Ulusal Spor Fizyoterapistleri Kongresi’nde En İyi Çalışma Ödülü’nü aldı.

2500 Kişiye Sunum Yaptı – SBTYazar Bünyamin Haksever

Gençlerbirliği’nin uzman fizyoterapisti Bünyamin Haksever’den bir ilk daha…

Geçen günlerde İtalya’nın Milano kentinde gerçekleşen 15. Uluslarası Spor rehabilitasyon ve travmatoloji kongresinde, kinezyoteyp (kinesiotape) ağrı bandı ve denge konusunda sunum yapan Haksever, katılımcılardan büyük beğeni topladı. Futbolda tedavi ve yaralanmalar konulu kongreye, 73 farklı ülkeden iki bin 259 kişi katılım gösterdi.

Gençlerbirliği Fizyoterapisti Haksever’e İtalya’da Alkış – SBTYazar Bünyamin Haksever

Gençlerbirliği fizyoterapisti Bünyamin Haksever İtalya’daki Spor Rehabilitasyon ve Travmatoloji Kongresi’nde, yaptığı sunumla, tüm katılımcılardan tam not aldı.

Gençlerbirliği’nin Fizyoterapistine ”Wii Terapi” Ödülü! – SBTYazar Bünyamin Haksever

Gençlerbirliği sağlık ekibinde görev alan uzman fizyoterapist Bünyamin Haksever, bu yıl Ankara’da yedincisi düzenlenen Ulusal Spor Fizyoterapistleri Kongresi’nde “en iyi çalışma” ödülünü aldı. Daha önce de aynı ödülü alma başarısı gösteren Haksever, 800 kişinin katılımıyla gerçekleşen kongrede kendisine “en iyi çalışma” ödülünü getiren sunumu büyük beğeni topladı.

Gençlerbirliği’nde Vücut Metabolizma Testi! – SBTYazar Bünyamin Haksever

Amerikan futbolu, beyzbol, rugby gibi spor dallarında da sıklıkla uygulananan o teknik yöntem, ilk kez Gençlerbirliği’nde Uzman Fizyoterapist Bünyamin Haksever gözetiminde uygulandı.

Haberin tamamını Klasspor.com haber sayfasından okumak için tıklayınız.

error: Content is protected !!